Hakkımızda

 Paslanmaz çelik ürünlerin imalatında ve inşaat alanlarında paslanmaz çelik mamüllerinin hem atölye imalatı hem de montajında hizmet veren firmamız Ankara Ostim'de 800 metrekare kapalı alanda faaliyetini sürdürmektedir. 

 

Firmamızın asıl uzmanlaştığı konu; inşaat alanlarında paslanmaz çelik korkuluk imalatı ve montajıdır. Binanın yapısına ve estetiğine uygun korkuluk modelini müşteriye sormak, teknik çizimlerini yapmak görsel şekle getirmek onaylanan modeli güvenli ve garantili yerine montaj etmek başlıca işimizdir. Yerine ve kullanım amacına uygun olan korkuluk modelini müşteriye beğendirmek için değişik alternatifleri hazırlar, bunların teknik çizimlerini sunar ve yerine göre modelleme yaparız. Teknik çizimlerin doğrultusunda atölyemizde imalatı tamamlanan ürünler yurtiçi ve yurtdışı şantiyesine nakledilerek uzman kadromuzla montajı yapılır.

 

Paslanmaz çelik imalatında ve montajında önce sağlamlığın ve görselliğin önemini çok iyi bilen deneyimli kadromuzla hizmet veren firmamız yurtiçi ve yurtdışında birçok ülkede sayısız projelere imza atmış, yaptığı işlerle de gurur duymuştur.

 

 

Es Krom Paslanmaz

Saygılarımızla